Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance Kompina. Mamy podpisaną umowę o współpracy z wszystkimi ubezpieczycielami działającymi na naszym rynku. Teren działania to Kompina. Gdy konieczna jest pomoc drogowa, sprawdź, czy obsługujemy assistance ubezpieczyciela, u którego jesteś ubezpieczony. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców całego miasta Kompina.

Nasze motoryzacyjne doświadczenie, które wypracowaliśmy na przestrzeni lat, owocuje perfekcyjną obsługą wszystkich klientów. Gdy awaria jest łatwa do naprawy, z pewnością usuniemy ją od ręki.  Gdy jest znacznie trudniejsza do wykrycia i naprawy, rozsądniejszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z naszych serwisów mechanicznych.

W ramach twojego assistance mechanik może usunąć awarię twojego auta. Dzięki długiej obecności na rynku firma nawiązała kontakt z wykwalifikowanymi serwisami mechanicznymi, które prowadzą usługi naprawcze. Jeśli będziesz zainteresowany, wskażemy zakład, gdzie wszelkie problemy w twoim pojeździe zostaną usunięte. Gdy będziesz sobie tego życzył, odholujemy twój pojazd. Wystarczy, iż skażesz nam miejsce docelowe.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W miejscowości Kompina
I OKOLICACH